Najlepsze uczelnie
Ranking uczelni - TOP 10 Najlepsze uczelnie - RSS Najlepsze uczelnie - Twitter Najlepsze uczelnie - Facebook
Strona główna>Uczelnie w Polsce>Uczelnie wg miast>Kutno

Kutno

Sprawdź aktualne oferty w Twoim mieście. Poznaj prezentacje szkół wyższych.

Kutno to miasto oraz gmina w województwie łódzkim, w centralnej części Polski. Należy do bardzo starych osad (powstało na przełomie XIII i XIV wieku) i obecie zamieszkuje je około 45 000 osób. Miasto rozwija się stopniowo pod względem ekonomicznym i do najważniejszych gałęzi przemysłu i usług w regionie należy zaliczyć przemysł farmaceutyczny, przemysł maszynowy i metalowy, transport czy produkcję opakowań. W mieście działają również uczelnie w Kutnie, takie jak Wyższa Szkoła Gospodarki Krajowej w Kutnie (oferująca studia na kierunku Ogrodnictwo, Pielęgniarstwo, Geodezja i Kartografia, Administracja czy Zarządzanie), Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego oraz Wydział Prawa w Zamiejscowym Ośrodku Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych. Na terenie województwa działają też inne szkoły wyższe o równie bogatej ofercie kierunków. Największym ośrodkiem akademickim jest Łódź, pozostałe ważne miasta to Tomaszów Mazowiecki i Piotrków Trybunalski.

Poniżej prezentujemy listę uczelni w mieście. Wybierz najlepsze! Być może to właśnie uczelnie w Kutnie oferują kierunki studiów, które zapewnią ci dobrą przyszłość. 

Uczelnie w Kutnie

Wyższa Szkoła Gospodarki Krajowej w Kutnie

ul. Lelewela 7, 99-300 Kutno
tel. 2243558340, faks: 2243558340
e-mail: wsgk@wsgk.com.pl, www: http://www.wsgk.com.plWyższa Szkoła Gospodarki Krajowej w Kutnie (WSGK) powstała w 1998 roku. Jest Uczelnią, która oferuje bardzo wysoki poziom nauczania, potwierdzony wielokrotnie p ... więcej

Wynik przeszukiwania bazy serwisu dla fraz: uczelnie, kutno