Najlepsze uczelnie
Ranking uczelni - TOP 10 Najlepsze uczelnie - RSS Najlepsze uczelnie - Twitter Najlepsze uczelnie - Facebook
Strona główna>Uczelnie w Polsce>Uczelnie wg miast>Krosno

Krosno

Chcesz połączyć pracę i studia by zdobyć doświadczenie zawodowe. W dzisiejszych czasach wielu młodych ludzi boryka się z dylematem, czy studiować w systemie stacjonarnym, czy raczej iść na studia zaoczne i jednocześnie podjąć pracę. To trudna decyzja. W wielu przypadkach ukończenie studiów procentuje, ale jednocześnie ogranicza absolwenta tylko do zdobytej wiedzy. Warto zatem pomyśleć o jednoczesnym zdobywaniu praktyki.

W mniejszych miastach jest nieco utrudniony dostęp do edukacji wyższej. Wiele uczelni jednak decyduje się zakładać filie, aby poszerzać swoją ofertę. Również w Krośnie działają nieliczne uczelnie. Jest to bowiem niespełna 50 tysięczne miasto w województwie podkarpackim. Działające tu uczelnie krośnieńskie to Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Krośnie, oddział Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Niepubliczna Szkoła Biznesu, oddział Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz Państwowe Pomaturalne Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy w Krośnie. Niestety dotychczas inne uczelnie w Krośno nie powstały i osoby poszukujące odmiennych kierunków studiów, powinny sprawdzić ofertę pozostałych miast w województwie. Do najważniejszych ośrodków akademickich w województwie podkarpackim należy zaliczyć Rzeszów (w którym działa kilkanaście uczelni wyższych), Przemyśl oraz Tanobrzeg. Funkcjonują w tych miastach zarówno uczelnie państwowe, jak i niepaństwowe o zróżnicowanych kierunkach kształcenia.

Sprawdź czy są w szkołach w Twoim mieście znajdziesz studia, które pozwolą Ci na jednoczesną pracę w toku nauczania. Dowiedz się jaka jest dostępność zajęć w godzinach popołudniowych i weekendowych. Sprawdź czy szkoła ma elastyczny program zajęć dostosowany do potrzeb studenta. Poniżej prezentujemy listę uczelni w Krośnie. Wybierz najlepsze!

W Krośnie utworzono centrum nowoczesnych technologii

Ponad 14 mln zł kosztowała budowa w Krośnie (Podkarpackie) Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej i Nowoczesnych Technologii....
kategoria: aktualności|7 września 2012 r.|centrum nowoczesnych technologii

Uczelnie w Krośnie

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Pigonia w Krośnie

Rynek 1, 38-400 Krosno
tel. 134375500, faks: 134375511
e-mail: pwsz@pwsz.krosno.pl, www: http://www.pwsz.krosno.plPaństwowa Wyższa Szkoła Zawodowa jest pierwszą uczelnią w Krośnie, z dumą jednak odwołuje się do bogatej historii kształcenia w naszym mieście na poziomie średn ... więcej

Wynik przeszukiwania bazy serwisu dla fraz: uczelnie, krosno