Najlepsze uczelnie
Ranking uczelni - TOP 10 Najlepsze uczelnie - RSS Najlepsze uczelnie - Twitter Najlepsze uczelnie - Facebook
Strona główna>Uczelnie w Polsce>Uczelnie wg miast>Kalisz

Kalisz

Pamiętaj, że studia to Twoja inwestycja w przyszłość – jedna z najpoważniejszych u progu dorosłego życia. To, ile wyniesiesz z okresu studiów, zależy w dużej mierze od Ciebie, ale także od tego, ile dana uczelnia może Ci zaoferować.

Zapoznając się z ofertą edukacyjną dużych miast województwa wielkopolskiego, niewątpliwie powinniśmy sprawdzić, co proponuje studentom Kalisz. Jest to drugie co do wielkości miasto w województwie, z bogato rozwinientym rynkiem medialnym (działa prasa, radio, telewizja). Znajdują się tam liczne teatry, galerie, muzea czy filharmonia. Sama oferta uczelni w Kaliszu jest bardzo obszerna i zróżnicowana. Działają w mieście takie szkoły wyższe, jak na przykład Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Kaliszu, Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych, Studium Doskonalenia Menadżerów Oświaty w Kaliszu czy Wyższe Seminarium Duchowne. Działają także liczne oddziały i filie uczelni, przykładowo wydział Wyższej Szkoły Finansów i Informatyki im. Prof. Janusza Chechlińskiego w Łodzi, filia Politechniki Poznańskiej czy Ośrodek Studiów Zamiejscowych Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Studenci mają więc znaczny wybór przy planowaniu własnej przyszłości i wybieraniu najodpowiedniejszego dostępnego kierunku studiów.

Przeglądając oferty edukacyjne zwróć tez uwagę, jakie dodatkowe profity dają Ci studia w danej uczelni. Czy możesz rozwijać swoje pasje np. w kołach naukowych, organizacjach studenckich. Jakie dodatkowe certyfikaty, kwalifikacje możesz zdobyć na różnych kursach i szkoleniach. 

Wyższa Szkoła Logistyki z wykładami w Kaliszu

Wojciech Zalewski, rzecznik prasowy WSL odwiedził 10 lutego dwie kaliskie szkoły – IV Liceum Ogólnokształcące oraz Zespół Szkół Samoc...
kategoria: wykłady|10 lutego 2012 r.|absolwenci szkół wyższych

Uczelnie w Kaliszu

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu

ul. Nowy Świat 4, 62-800 Kalisz
tel. 627679500, 627572618, faks: 627679510
e-mail: rektorat@pwsz.kalisz.pl, www: http://www.pwsz.kalisz.plNieustanne poszerzanie oferty kształcenia wymaga kontynuacji zamierzeń inwestycyjnych. Planowany w latach 2008-2013 rozwój bazy materialnej PWSZ w Kaliszu zakła ... więcej

Wynik przeszukiwania bazy serwisu dla fraz: uczelnie, kalisz