Najlepsze uczelnie
Ranking uczelni - TOP 10 Najlepsze uczelnie - RSS Najlepsze uczelnie - Twitter Najlepsze uczelnie - Facebook
Strona główna>Uczelnie w Polsce>Uczelnie wg miast>Jarosław

Jarosław

Wybór studiów to niełatwa sprawa. Dokonując go zwróć uwagę, jakie dodatkowe profity daje studiowanie w wymarzonej uczelni. Dowiedz się czy w uczelni są prowadzone zajęcia, kursy umożliwiające uzyskanie dodatkowych kwalifikacji i certyfikatów. 

Jarosław to niespełna czterdziestotysięczne miasto położone w województwie podkarpackim. Wyróżnia się bogatą ofertą imprez odbywających się corocznie, jak na przykład wystawa owczarków niemieckich, dni zabytków, zlot samochodów zabytkowych, jarmark staroci czy dni wsi. Dodatkowo warto wspomnieć o edukacji – w mieście działa wiele szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, a także szkoły specjalne, szkoły artystyczne oraz uczelnie. Oprócz Studium Języków Obcych w mieście działa także Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna im. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu. Jest to publiczna uczelnia zawodowa, która oferuje kształcenie na kilkunastu ciekawych kierunkach. Wymienić należy przede wszystkim takie oferty studiów, jak bezpieczeństwo wewnętrzne, geodezja i kartografia, gospodarka przestrzenna, kosmetologia, zdrowie publiczne, europeistyka czy turystyka i rekreacja. Oferowane są także studia podyplomowe na kierunkach związanych z pedagogiką, zarządzaniem czy turystyką. Inne uczelnie w Jarosławiu dotychczas nie powstały.

Prawa studenta w nowej ustawie o szkolnictwie wyższym

ZAPROSZENIE na konferencję prasową na temat Prawa studenta w nowej ustawie o szkolnictwie wyższym. W spotkaniu wezmą udział: Jarosław Gowin, wiceprezes Rady Min...
kategoria: wydarzenia|25 sierpnia 2017 r.|czytaj więcej

Uczelnie w Jarosławiu

Wynik przeszukiwania bazy serwisu dla fraz: uczelnie, jarosław