Najlepsze uczelnie
Ranking uczelni - TOP 10 Najlepsze uczelnie - RSS Najlepsze uczelnie - Twitter Najlepsze uczelnie - Facebook
Strona główna>Uczelnie w Polsce>Uczelnie wg miast>Jarocin

Jarocin

Jak podjąć decyzję o studiach, jaki wybrać kierunek studiów? Zastanawiasz się nad tym czy wybór dobrej uczelni da Ci największe możliwość rozwoju?

Jarocin to niewielkie miasto położone w województwie wielkopolskim, które kojarzone jest głównie z organizowanym tam festiwalem. Miasto posiada ciekawą historię i liczne zabytki (jak kościoły czy zespół pałacowo-parkowy). Powstała tam również ciekawa oferta sportowa, głównie skierowana do juniorów. W mieście działają nie tylko szkoły podstawowe, gimnazjalne i średnie, ale także szkoły wyższe. Osoby, które interesują uczelnie w Jarocinie, mogą wybrać ofertę Wielkopolskiej Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej oraz Zamiejscowy Wydział Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Ta pierwsza uczelnia proponuje studentom dwa kierunki studiów licencjackich – administrację oraz bezpieczeństwo wewętrzne, a także studia podyplomowe (na kierunku administracja elektroniczna). Na wydziale Uniwesytetu Szczecińskiego oferowane są wyłącznie studia na kierunku administracja. Oferta nie jest więc bardzo obszerna, jednak studenci znajdą ciekawe kierunki studiów w innych ośrodkach akademickich w województwie.

Uczelnie w Jarocinie

Wielkopolska Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna w Jarocinie

al. Niepodległości 34A, 63-200 Jarocin
tel. 627478590, faks: 627472819
e-mail: rekrutacja@wwshe.edu.pl, www: http://www.wwshe.edu.plWielkopolska Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna w Jarocinie (WWSHE) została powołana decyzją Ministra Edukacji Narodowej z dnia 14 sierpnia 2001 roku, nr D ... więcej

Wynik przeszukiwania bazy serwisu dla fraz: uczelnie, jarocin