Najlepsze uczelnie
Ranking uczelni - TOP 10 Najlepsze uczelnie - RSS Najlepsze uczelnie - Twitter Najlepsze uczelnie - Facebook
Strona główna>Uczelnie w Polsce>Uczelnie wg miast>Głogów

Głogów

Głogów jest miejscowością położoną na terenie Dolnego Śląska, czyli w południowo-zachodniej części kraju. Miasto to wyróżnia się bogatą szatą roślinną i licznymi gatunkami zwierząt. Środowisko naturalne wpływa znacznie na poziom życia tamtejszych mieszkańców. Jednocześnie poziom edukacji w Głogowie jest znaczny, ponieważ działa duża liczba szkół. Jeżeli chodzi o uczelnie w Głogowie, to w mieście działają trzy szkoły wyższe. Pierwszą z nich jest Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Głogowie, która oferuje studia pierwszego stopnia (licencjackie). Kolejna to Wydział Zarządzania, Informatyki i Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Ostatnim jest zamiejscowy ośrodek dydaktyczny Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Wszystkie te uczelnie głogowskie zapewniają młodym mieszkańcom miasta niezbędny dostęp do edukacji wyższej. Osoby, które poszukują bardziej rozbudowanej oferty, mogą zapoznać się z propozycjami większych miast. Głównym ośrodkiem na Dolnym Śląsku jest Wrocław, w jakim działa między innymi Uniwersytet Ekonomiczny, Politechnika Wrocławska czy Uniwersytet Wrocławski.

Interesuje Cię studia w Twoim mieście? Zapraszamy także do odwiedzenia działu aktualności, w którym prezentujemy zasady rekrutacji, wydarzenia jak konferencje, spotkania, seminaria oraz bieżące informacje z życia szkół wyższych w całej Polsce.

Uczelnie w Głogowie

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Głogowie

ul. Piotra Skargi 5, 67-200 Głogów
tel. 768353566, faks: 768353566
www: http://www.pwsz.glogow.plPaństwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Głogowie jest jedną z najmłodszych uczelni zawodowych w Polsce. Została powołana rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 22 cze ... więcej

Wynik przeszukiwania bazy serwisu dla fraz: uczelnie, głogów