Najlepsze uczelnie
Ranking uczelni - TOP 10 Najlepsze uczelnie - RSS Najlepsze uczelnie - Twitter Najlepsze uczelnie - Facebook
Strona główna>Uczelnie w Polsce>Uczelnie wg miast>Chrzanów

Chrzanów

W województwie małopolskim, w powiecie chrzanowskim, znajduje się niespełna czterdziestotysięczne miasto Chrzanów. Do jego atrakcji można zaliczyć przede wszystkim zabytki (jak Muzeum w Chrzanowie), kino, kluby sportowe czy ofertę rekreacyjną. Miasto jest bogate w rekreacyjne tereny leśne, wraz z wytyczonymi szlakami dla pieszych i rowerzystów, a w pobliżu znajduje się zbiornik wodny. W mieście działa kilka szkół podstawowych i gimnazjalnych, dwa licea ogólnokształcące oraz technikum. Same uczelnie są niewielkim odsetkiem oferty edukacyjnej Chrzanowa. W mieście działa bowiem tylko jedna niepubliczna uczelnia – Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Marketingu. Możliwe jest kształcenie na trzech kierunkach, takich jak Zarządzanie, Pedagogika oraz Socjologia. Niestety inne uczelnie w Chrzanowie nie powstały dotychczas, ze względu na niedużą liczbę mieszkańców miasta. Uzupełnieniem są uczelnie usytuowane w innych miastach województwa, głównie w Krakowie, Tarnowie czy Nowym Sączu.

Sprawdź aktualne oferty w Twoim mieście. Poznaj prezentacje szkół wyższych. Poniżej prezentujemy listę uczelni w Chrzanowie. Wybierz najlepsze! Być może to właśnie szkóla w Chrzanowie zapewni ci dobrą przyszłość. 

Uczelnie w Chrzanowie

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Marketingu w Chrzanowie

ul. Janiny Woynarowskiej 1, 32-500 Chrzanów
tel. 326235180, faks: 326233878
e-mail: wspim@wspim.edu.pl, www: http://www.wspim.plCelem Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Marketingu w Chrzanowie (WSPiM) jest wszechstronny - intelektualny i osobowościowy - rozwój studentów i zapewnienie im ... więcej

Wynik przeszukiwania bazy serwisu dla fraz: uczelnie, chrzanów