Najlepsze uczelnie
Ranking uczelni - TOP 10 Najlepsze uczelnie - RSS Najlepsze uczelnie - Twitter Najlepsze uczelnie - Facebook
Strona główna>Uczelnie w Polsce>Uczelnie wg miast>Chojnice

Chojnice

Warto wybrać uczelnie w Chojnicach. Chojnice to ponad czterdziestotysięczne miasto w województwie pomorskim. Miasto usytuowane jest w dobrej lokalizacji na Pomorzu Gdańskim, na pograniczu Borów Tucholskich, Kaszub i Krajny. Miasto posiada sporo zabytów i atrakcji oraz trzy uczelnie (jest to filia Politechniki Szczecińskiej, wydział zamiejscowy Sopockiej Szkoły Wyższej oraz Powszechna Wyższa Szkoła Humanistyczna PWSH POMERANIA). W efekcie oferują one zarówno ścisłe kierunki studiów, jak i humanistyczne. Oferta szkół w Chojnicach nie ogranicza się jedynie do edukacji wyższej. W mieście działa bowiem wiele szkół podstawowych i gimnazjalnych, kilkanaście szkół średnich (liceum i technikum), a także szkoła muzyczna. Dlatego dostępne uczelnie chojnickie są uzupełnieniem oferty edukacyjnej, aby osoby zamieszkujące w mieście nie były zmuszone przenosić się do innych miast chcąc rozpocząć studia. Inne kierunki studiów można jednak znaleźć na uczelniach w województwie pomorskim, głównie w Gdańsku, Gdyni oraz Sopocie.

Jeśli nadal zastanawiasz się nad wyborem szkoły to dobrze trafiłeś. Masz do wyboru posegregowane informacje o wszystkich szkołach. Dodatkowo w dziale aktualności znajdziesz świeże newsy ze wszystkich uczelni. Poniżej prezentujemy listę szkół.

Uczelnie w Chojnicach

Powszechna Wyższa Szkoła Humanistyczna Pomerania w Chojnicach

ul. Świętopełka 10, 89-620 Chojnice
tel. 523342887, 606814708, faks: 523342887
e-mail: dorota@pomeraniachojnice.edu.pl, www: http://www.pomeraniachojnice.edu.plNa podstawie Decyzji nr DSW-3-4001-490/JG/04 z dnia 19 czerwca 2004r. Powszechna Wyższa Szkoła Humanistyczna z siedzibą w Chojnicach została wpisana do rejestru ... więcej

Wynik przeszukiwania bazy serwisu dla fraz: uczelnie, chojnice