Najlepsze uczelnie
Ranking uczelni - TOP 10 Najlepsze uczelnie - RSS Najlepsze uczelnie - Twitter Najlepsze uczelnie - Facebook
Strona główna>Uczelnie w Polsce>Uczelnie wg miast>Brzesko

Brzesko

Warto sprawdzić ofertę uczelni w Brzesku. Osoby zamieszkujące na terenie województwa małopolskiego, nie tylko w Krakowie, mogą poszukiwać ofert najlepszych uczelni wyższych. Jeżeli sprawdzimy, jakie są dostępne uczelnie w Brzesku, przekonamy się, że w mieście działa tylko jedna szkoła wyższa. Jest to niepaństwowa Małopolska Szkoła Wyższa w Brzesku, działająca od 2004 roku. Studenci mogą się zapisać na studia licencjackie na kierunek Pedagogika (Wydział Ekonomii i Pedagogiki w Brzesku). Dodatkowo we współpracy z Katolickim Uniwersytetem Lubelskim oferowane są studia magisterskie na tym samym kierunku. Osoby sprawdzające, jakie działają na rynku uczelnie w Brzesku, przekonają się, iż inne kierunki studiów wyższych możemy znaleźć w pozostałych miastach województwa. Najobszerniejszą ofertę edukacyjną oferuje oczywiście Kraków, w którym działa kilkanaście różnych uczelni wyższych (zarówno tych o charakterze niepaństwowym, jak i państwowych). Osoby zainteresowane studiowaniem w Brzesku, mogą również zapoznać się z ofertą krakowskich uczelni.

Sprawdź aktualne oferty w Twoim mieście. Poznaj prezentacje szkół wyższych. Poniżej prezentujemy listę uczelni w Brzesku. Wybierz najlepsze! Poznaj szkoły oferują kierunki studiów, które zapewnią ci dobrą przyszłość. 

Uczelnie w Brzesku

Małopolska Szkoła Wyższa w Brzesku

ul. Królowej Jadwigi 18, 32-800 Brzesko
tel. 146633135, 146210556, faks: 146210556
e-mail: studia@mszw.edu.pl, www: http://www.mszw.edu.plWybierając uczelnię oraz kierunek na którym chcesz studiować - kreujesz swoją przyszłość. Chcesz aby uczelnia na której zamierzasz studiować nie tylko w pełni s ... więcej

Wynik przeszukiwania bazy serwisu dla fraz: uczelnie, brzesko