Najlepsze uczelnie
Ranking uczelni - TOP 10 Najlepsze uczelnie - RSS Najlepsze uczelnie - Twitter Najlepsze uczelnie - Facebook
Strona główna>Uczelnie w Polsce>Uczelnie wg miast>Bochnia

Bochnia

Mieszkańcy mniejszych miejscowości zazwyczaj mają nieco utrudniony dostęp do edukacji wyższej. Rozwiązaniem może być przeprowadzka do większego miasta, bądź studia zaoczne. Osoby chcące skorzystać z oferty uczelni w Bochnia bardzo szybko przekonają się, że na terenie miasta działa tylko jedna uczelnia – Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Bochni. Z pewnością będzie ona idealną odpowiedzią na potrzeby osób chcących studiować kierunki ekonomiczne (finanse i rachunkowość), kulturoznawstwo czy filologię angielską. Osoby planujące studia na odmiennych kierunkach, poza ofertą uczelni z Bochni, będą musiały sprawdzić kierunki studiów w innych miastach. Na terenie województwa małopolskiego działa bowiem wiele innych uczelni wyższych, największa ich liczba znajduje się w Krakowie. Dostępne są tam uczelnie państwowe i niepaństwowe, o specjalizacjach medycznych, technicznych czy artystycznych. Uczelnie wyższe znajdują się także w takich miastach województwa, jak Nowy Sącz, Tarnów czy Sucha Beskidzka.

Sprawdź aktualne oferty w Twoim mieście. Poznaj prezentacje szkół wyższych. Poniżej prezentujemy listę uczelni w Bochni. Wybierz najlepsze! Być może to właśnie te szkoły oferują kierunki studiów, które zapewnią ci dobrą przyszłość. 

Uczelnie w Bochni

Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Bochni

ul. Trudna 1, 32-700 Bochnia
tel. 146119530, 146119531, faks: 146119532
e-mail: wse@wse.bochnia.pl, www: http://www.wse.bochnia.plWyższa Szkoła Ekonomiczna w Bochni jest jednowydziałową niepaństwową wyższą szkołą zawodową, kształcącą na Wydziale Finansów i Humanistyki. Uczelnia położona ... więcej

Wynik przeszukiwania bazy serwisu dla fraz: uczelnie, bochnia