Najlepsze uczelnie
Ranking uczelni - TOP 10 Najlepsze uczelnie - RSS Najlepsze uczelnie - Twitter Najlepsze uczelnie - Facebook
Strona główna>Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni

Dane kontaktowe

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni
ul. Kielecka 7, 81-303 Gdynia
tel. 586607432
e-mail: rekrutacja@wsaib.pl
http://www.wsaib.pl/

Lokalizacja

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni

O uczelni

W rankingu najlepszych niepublicznych szkół wyższych tygodnika „Wprost” uplasowaliśmy się na 1. miejscu na Pomorzu i na 4. w skali całego kraju.

Może dlatego, że jesteśmy pierwszą niepubliczną uczelnią w Trójmieście?

Może dlatego, że od wielu lat doskonale kształcimy specjalistów w prestiżowych zawodach?

Najlepiej wiedzą to Nasi Studenci więc… przekonaj się o tym sam.

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni kształci prawników, kadry menedżerskie, finansistów, logistyków, urzędników i specjalistów ds. bezpieczeństwa. Oferujemy studia licencjackie i magisterskie na 7 kierunkach proponując łącznie 29 specjalności. Każda z nich została zaprojektowana tak, by profil Absolwenta odpowiadał tendencjom na rynku pracy.

Uczelnia im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni słynie z doskonałych wykładowców i szerokiej oferty praktyk. Współpracujemy aż z 93 pracodawcami, z którymi wiążą nas umowy partnerskie.  Doświadczenie, które Nasi Studenci zdobywają w najlepszych firmach na Pomorzu oraz  wysoki poziom kształcenia, sprawiają, że dyplom WSAiB znacznie ułatwia znalezienie pracy. Nawet jeżeli planujesz karierę zagranicą. Naszym studentom proponujemy dwa kierunki z wykładowym językiem angielskim: International Managment i Global Logistics.

Opinia najlepszej niepublicznej uczelni na Pomorzu – to zobowiązuje! Tym bardziej, że oceniają nas studenci z różnych stron świata – WSAiB chętnie wybierana jest przez obcokrajowców. Uczelnia im. E. Kwiatkowskiego intensywnie współpracuje z ośrodkami zagranicznymi. W ramach 25 umów partnerskich oferujemy szeroki program wymiany studenckiej m.in. z uczelniani z Niemiec, Belgii, Hiszpanii, Turcji i Szwecji.

kliknij i odwiedź naszą stronę
Ocena uczelni w naszym rankingu: 6.5
Oceń uczelnię

Aktualności

prof_jerzymlynarczyk_2.jpg

Zmarł Profesor Jerzy Młynarczyk, Rektor WSAiB

Dr Tomasz Białas, Prorektor WSAiB im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni: "Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci JM Rektora WSAiB prof. Jerzego Młynarczyka. Odszedł od nas 9. września i pozostawił żal i smutek".

kategoria: aktualności|10 września 2017 r.|czytaj więcej
Archiwum aktualności

Oferta

Galeria zdjęć