studiamagisterskieedupl_banner_960x150_1.jpg
Strona główna>Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu>European Conference on Data Analysis (27-29. września 2017 roku)

ul. Komandorska 118/120, 53-345 Wrocław
faks: 713672778
e-mail: rekrutacja@ue.wroc.pl

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

European Conference on Data Analysis (27-29. września 2017 roku)

27-29. września w Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu odbędzie się ważne wydarzenie pod nazwą European Conference on Data Analysis. Czwarta edycja tej prestiżowej konferencji skupiającej naukowców i praktyków zajmujących się szeroko pojętą analizą danych - tym razem po raz pierwszy odbędzie się w Polsce. Poprzednie miały miejsce w Luksemburgu, Niemczech i Wielkiej Brytanii.

Wydarzenie wyróżnia się spośród innych konferencji, gdyż spotkać będzie można tu osoby zainteresowane różnymi dziedzinami wiedzy: archeologią, medycyną, muzykologią, lingwistyką czy ekonomią. Wszyscy zasiądą w jednym miejscu i będą rozmawiać ponad dyscyplinami nauki o pozyskiwaniu, obróbce i analizie danych. Wśród gości znajdą się znamienite osobowości z licznych europejskich uczelni. Honorowy patronat nad konferencją objął GUS. Początek godzina 9.00.

Jeśli Państwa Redakcja będzie zainteresowana przeprowadzeniem wywiadu z panem dr Dominikiem Rozkrutem - prezesem GUS, uprzejmie proszę o wcześniejszy kontakt.

kategoria: konferencje|14 września 2017 r.