Najlepsze uczelnie
Ranking uczelni - TOP 10 Najlepsze uczelnie - RSS Najlepsze uczelnie - Twitter Najlepsze uczelnie - Facebook
Strona główna>Uczelnia Łazarskiego w Warszawie
Uczelnia Łazarskiego w Warszawie

Dane kontaktowe

Uczelnia Łazarskiego w Warszawie
ul. Świeradowska 43, 02-662 Warszawa
tel. 225435430, 0801333339
e-mail: rekrutacja@lazarski.edu.pl
http://www.lazarski.pl/

Lokalizacja

Uczelnia Łazarskiego w Warszawie

O uczelni

Wybór studiów to jedna z tych decyzji, która determinuje całe późniejsze życie. Warto więc wybrać uczelnię, która nie tylko oferuje wykształcenie na najwyższym poziomie, ale też wyposaża młodego człowieka w unikalne i poszukiwane na rynku pracy umiejętności. 

Uczelnia Łazarskiego spełnia te wymagania. Jest to miejsce, które dzięki nieustającej pracy nad jakością nauczania, a także potwierdzonym sukcesom absolwentów i studentów w sferze zawodowej, zdobywa uznanie  instytucji oceniających, zarówno w kraju, jak i za granicą.

Łazarski uzyskał najlepsze wyniki wśród polskich szkół wyższych w rankingu U-Multirank, przygotowanego na zlecenie Komisji Europejskiej. Znaleźliśmy się także w elitarnym gronie 8 proc. najwyżej ocenionych spośród wszystkich uczelni z całego świata biorących udział w rankingu, obok Harvard University i Masachussets Institute of Technology. Wygrywamy także w polskich zestawieniach. Posiadamy najlepszy Wydział prawa i administracji wśród uczelni niepublicznych według rankingu „Rzeczpospolitej” i „Dziennika Gazety Prawnej”, i najlepszy praktycznie kształcący wydział Ekonomii i Zarządzania według magazynu „Brief”.  Nasze  programy anglojęzyczne z Business Economics i International Relations, realizowane są według najwyższych  standardach anglosaskich. Studia te, oceniane przez wykładowców i studentów, jako najlepsze w Polsce, dają możliwość uzyskania 2 dyplomów: Uczelni Łazarskiego i renomowanego, brytyjskiego Coventry University.
Misją uczelni jest sukces naszego studenta.  Dlatego większość z naszych wykładowców to uznani specjaliści i praktycy.  Do optymalizacji programu nauczania  wykorzystujemy najnowsze badania naukowe, organizujemy konsultacje z przedstawicielami biznesu, administracji, samorządu zawodowego i terytorialnego.

Oferujemy gruntowne i wszechstronne przygotowanie do kariery w wybranych zawodach, dzięki bogatym programom kształcenia, które łączą wiedzę teoretyczną z umiejętnościami praktycznymi.

Stale doskonalimy ofertę edukacyjną, wiedząc, że tylko w ten sposób możemy sprostać wymaganiom naszych czasów. Młodzież oczekuje zdobycia ciekawego i opłacalnego zawodu, a środowiska biznesu, samorządy i kręgi polityki pożądają wszechstronnie przygotowanych absolwentów, którzy sprawnie poruszają się na krajowej i międzynarodowej arenie gospodarczej.

Wszystkie programy studiów pozwalają studentom Uczelni Łazarskiego na indywidualne budowanie ścieżki kształcenia i swojego CV poprzez udział w polskich i międzynarodowych stażach, zdobywanie certyfikatów potwierdzających uzyskanie dodatkowej, najbardziej cenionej na rynku wiedzy. Indywidualnie kształtowany tok studiów zostawia również margines na realizację pasji i zainteresowań pozazawodowych.

Warto studiować w Uczelni Łazarskiego, by zdobyć wiedzę w dobrym towarzystwie i dołączyć do grona ponad 26 tysięcy naszych absolwentów, którzy odnoszą sukcesy zarówno w Polsce, jak i na zagranicznych rynkach pracy.

Jeśli myślisz poważnie o swojej przyszłości – wybierz uczelnię, która stanie się przepustką do Twoich sukcesów na polskim i międzynarodowych rynkach pracy.
Zdecyduj mądrze.

Naszą pełną ofertę edukacyjną znajdą Państwo na stronie www.rekrutacja.lazarski.pl.

kliknij i odwiedź naszą stronę
Ocena uczelni w naszym rankingu: 6.2
Oceń uczelnię

Aktualności

Archiwum aktualności

Oferta

Galeria zdjęć