dzienotwartyedupl_banner_1.jpg
Strona główna>Aktualności>Politechnika Łódzka i Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi zacieśniają współpracę

Politechnika Łódzka i Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi zacieśniają współpracę

W czwartek, 14. września br. o godz. 10.30 zostanie podpisana umowa o współpracy w zakresie wspólnych przedsięwzięć w obszarze nauki i kształcenia. Serdecznie zapraszam na towarzyszący uroczystości briefing prasowy, na którym zostaną przedstawione szczegóły podejmowanej współpracy.

W podpisaniu dokumentu ze strony Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi udział weźmie komendant wojewódzki policji inspektor Andrzej Łapiński, a ze strony Politechniki Łódzkiej rektor prof. Sławomir Wiak.

Podpisanie umowy odbędzie się w gabinecie rektora Politechniki Łódzkiej (ul. Skorupki 10/12).

kategoria: informacje|12 września 2017 r.