Strona główna>Aktualności>Archiwum>2017-09>Ostatnia szansa na studiowanie z dofinansowaniem unijnym!

Ostatnia szansa na studiowanie z dofinansowaniem unijnym!

Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu zaprasza do skorzystania z atrakcyjnej oferty studiów filologicznych. Od nowego roku akademickiego 2017/2018 we wrocławskiej uczelni rusza  unikatowa na skalę kraju specjalizacja „Języki i tłumaczenia specjalistyczne”, która dofinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu pn. „Języki specjalistyczne i tłumaczenia branżowe dla obszarów Dolnośląskich Inteligentnych Specjalizacji”.

Nowa specjalizacja w pełni oferuje praktyczną naukę języków specjalistycznych oraz zdobycie profesjonalnych umiejętności z technik tłumaczeniowych dla branż: chemicznej i farmaceutycznej, mobilności przestrzennej i logistyki, produkcji maszyn, przemysłu wydobywczego, zdrowej i funkcjonalnej żywności oraz technologii informacyjnych i komunikacyjnych.

Specjalizacja obejmuje filologię angielską, filologię germańską i filologię hiszpańską. Rekrutacja trwa tylko do końca września 2017. Liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej o specjalizacji i projekcie: www.wsf.edu.pl.

kategoria: informacje|3 września 2017 r.