kierunkistudiow.edu.pl_banner_960x150.jpg
Strona główna>Informator>Multimedialny Informator Najlepsze Uczelnie dla kandydatów na studia

Multimedialny Informator Najlepsze Uczelnie dla kandydatów na studia

Bezpłatny Multimedialny Informator Najlepsze Uczelnie - informator dla kandydatów na studia

To bezpłatna publikacja skierowana do wszystkich uczniów szkół średnich i kandydatów na studia w każdym wieku, prezentująca ponad 400 uczelni w Polsce w jednolity i przejrzysty sposób. Z myślą o wszystkich kandydatach na studia zaprezentujemy multimedialny informator wszystkich uczelni w Polsce. Głównymi elementami prezentacji każdej uczelni są informacje o: życiu studenckim, charakterystyce uczelni, dniach otwartych, ważnych datach i mocnych stronach. Dane zawarte w multimedialnym informatorze przygotowane są we współpracy z uczelniami wg ściśle przyjętych założeń.

• Multimedialny Informator Najlepsze Uczelnie - polecane uczelnie

Katalog nie zawiera prezentacji wszystkich uczelni. Do współpracy zaprosiliśmy wszystkie uczelnie w Polsce, w wyniku czego wybrane z nich przekazały nam informacje niezbędne do przygotowania publikacji. Wśród licznych prezentacji uczelni odnajdziecie Państwo prezentacje przygotowane przez redakcję serwisu www.najlepszeuczelnie.edu.pl.

Każda z prezentacjami uczelni zawiera ważne z punktu widzenia kandydata informacje, które w dużym stopniu wpływają na wybór uczelni. Wybraliśmy kilka najważniejszych grup informacji, w oparciu których przygotowane zostały prezentacje.

Do najważniejszych należą:

• Dział warto u nas studiować, którego ideą jest zaprezentowanie mocnych stron uczelni,
  • Dział baza edukacyjna, którego ideą jest prezentowanie oferty edukacyjnej i komfortu studiowania w wybranej uczelni,
  • Dział życie studenckie, nieodzowny element studiów i często najważniejszy czynnik który decyduje o jakości kształcenia. Życie studenckie to sfera, która pozwala na rozwój umiejętności i zainteresowań w ramach realizowanego programu nauczania.

Z myślą o naszych czytelnikach przygotowaliśmy dział Polecane Uczelnie, w którym prezentujemy informacje wybranych uczelni w Polsce. To część informatora, która w sposób nieograniczony przybliża charakter uczelni. Prezentuje informacje ogólne i szczegółowe, ale również pozwala poznać uczelnie od podszewki (informacje podstawowe zostały rozszerzone o film promocyjny, stronę fanów FB, linki prowadzące do oferty dydaktycznej).

• Multimedialny Informator Najlepsze Uczelnie

• Multimedialny Informator Najlepsze Uczelnie - uczelnie w Polsce

Przejemnej lektury.

By przeglądać na komputerze - kliknij Multimedialny Informator Najlepsze Uczelnie