Najlepsze uczelnie
Ranking uczelni - TOP 10 Najlepsze uczelnie - RSS Najlepsze uczelnie - Twitter Najlepsze uczelnie - Facebook
Strona główna>Aktualności - konferencje

Aktualności - konferencje

European Conference on Data Analysis (27-29. września 2017 roku)

27-29. września w Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu odbędzie się ważne wydarzenie pod nazwą European Conference on Data Analysis. Czwarta edycja tej prestiżowej konferencji skupiającej naukowców i praktyków zajmujących się szeroko pojętą analizą danych - tym razem po raz pierwszy odbędzie się w Polsce. Poprzednie miały miejsce w Luksemburgu, Niemczech i Wielkiej Brytanii.

kategoria: konferencje|14 września 2017 r.|czytaj więcej
mini_up_wroclaw_12_2.jpg

Ponad 600 studentów na XIX Międzynarodowej Konferencji SKN

Tradycyjnie w tygodniu juwenaliowych imprez studenci wrocławskiego Uniwersytetu Przyrodniczego razem z kolegami z innych ośrodków w kraju i zagranicy prezentują wyniki swoich prac naukowych. To będzie największa studencka impreza naukowa. Ponad 600 uczestników, w tym 110 osób spoza Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, a także 30 gości z zagranicy (Czech, Słowacji i Serbii i Ukrainy).

kategoria: konferencje|12 maja 2014 r.|konferencja
dsc_8226_1.jpg

Państwowe Wyższe Szkoły Zawodowe w Polsce: dokonania, stan obecny, perspektywy

W dniach 27-28 czerwca 2013 roku odbyła się Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. „Państwowe Wyższe Szkoły Zawodowe w Polsce: dokonania, stan obecny, perspektywy”

kategoria: konferencje|5 lipca 2013 r.|konferencja PWSZ
logo_psw_640-kopia_1.jpg

Konferencja Państwowe Wyższe Szkoły Zawodowe w Polsce

Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej organizuje Ogólnopolską Konferencję Naukową „Państwowe Wyższe Szkoły Zawodowe w Polsce: dokonania, stan obecny, perspektywy”.

kategoria: konferencje|14 czerwca 2013 r.|konferencja PWSZ

Briefing prasowy - Uniwersyteckie Miasteczko Naukowe

Serdecznie zapraszam na briefing prasowy organizowany przez Centrum Kształcenia Ustawicznego UŚ – dotyczący Uniwersyteckiego Miasteczka Naukowego, który odbędzie się w środę - 30 sierpnia br. o godz. 11:00  w Rektoracie UŚ (Katowice, ul. Bankowa 12, I piętro, sala 24). Na briefingu poza koordynatorami modułów obecny będzie również robot chirurgiczny Robin Heart, który we wrześniu pojawi się nie tylko na zajęciach z Biorobotyki, ale również na salach operacyjnych gdzie będzie wykorzystywany przy operacjach serca.

kategoria: konferencje|29 sierpnia 2017 r.|czytaj więcej

Konferencja prasowa w MNiSW

Zapraszamy do udziału w konferencji prasowej w MNiSW. Podczas konferencji wiceprezes Rady Ministrów, minister nauki i szkolnictwa wyższego, Jarosław Gowin podpisze rozporządzenie o konsolidacji Uniwersytetu Zielonogórskiego i PWSZ w Sulechowie.

kategoria: konferencje|15 lipca 2017 r.|czytaj więcej

IV edycja konferencji MIKROBIOT 2017 "Microbiology in Health Care and Environmental Protection"

Mikrobiologia kliniczna i weterynaryjna, immunologia medyczna i eksperymentalna, genetyka i genomika drobnoustrojów, mikrobiologia przemysłowa i środowiskowa, bakteriologia to tematy obejmujące sesje doniesień ustnych i plakatowych prezentowanych na IV edycji konferencji MIKROBIOT 2017 „Microbiology in Health Care and Environmental Protection. Dołącz do międzynawowej konferencji odbywającej się w dniach 19-21 września 2017 w Łodzi.

kategoria: konferencje|7 lipca 2017 r.|czytaj więcej

Międzynarodowa konferencja naukowa o współpracy państw regionu międzymorza

Już 6 lipca br. na Uczelni Łazarskiego rozpocznie się dwudniowa konferencja naukowa pt. "The Intermarium in the 21st Century: Visions, Architectures, Feasibilities". Podczas spotkania eksperci dyskutować będą o zagadnieniach dotyczących problemów geopolitycznych, kwestii bezpieczeństwa oraz polityki, ekonomii i kultury krajów obszaru Adriatyk – Bałtyk – Morze Czarne. Organizatorem jest Katedra Badań nad Polityką Wydziału Ekonomii i Zarządzania Uczelni Łazarskiego.

kategoria: konferencje|3 lipca 2017 r.|czytaj więcej

Premier Jarosław Gowin na konferencji programowej NKN w Warszawie

19 czerwca 2017 roku (poniedziałek) o godz. 10.00 w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie (ul. Dobra 56/66) wiceprezes rady ministrów, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin weźmie udział w konferencji programowej Narodowego Kongresu Nauki pt. „Ustrój i zarządzanie w szkolnictwie wyższym”.

kategoria: konferencje|18 czerwca 2017 r.|czytaj więcej

Jak badać dziennikarzy? - seminarium naukowe

Na co dzień dociekają, dopytują i badają niemalże wszystkie aspekty życia publicznego, lecz podczas seminarium naukowego na WNPiD UAM, to oni zostaną zbadani przez naukowców. O kim mowa? Oczywiście o dziennikarzach. Seminarium naukowe „Badania empiryczne nad dziennikarzami w Polsce: doświadczenia – wyzwania – perspektywy” 9 czerwca 2017 r., organizuje Zakład Komunikacji Społecznej Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa, początek o godz. 10:00, w sali 43.

kategoria: konferencje|8 czerwca 2017 r.|czytaj więcej
Archiwum aktualności